Wybierz język: PL | EN

   

 

1
3
4
5
2

Mapa Gminy

05.05.201714:07

mapa -- minGmina Rogów zleciła opracowanie i druk mapy dla swoich mieszkańców.

  Przygotowano 2000 egzemplarzy z myślą o każdym gospodarstwie domowym na terenie Gminy. Mapa została opracowana przez Pana dr Adama Świcia, na podstawie zasobów Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Warszawie. Przedstawia ona Gminę w skali1:25000, znajdują się na niej wszystkie miejscowości, a nawet przysiółki wraz ze swoimi dawnymi nazwami. Została odwzorowana całkowita sieć dróg z podziałem na kategorie. Naniesione zostały także zbiorniki wodne wraz z rzekami i ciekami wodnymi. Znajduje się także wiele innych informacji, jak choćby o zabytkach, czy też pomnikach przyrody lub szlakach turystycznych.
    Druga strona mapy została poświęcona walorom przyrodniczo - turystycznym Gminy, znalazł się tam opis najciekawszych miejsc, szlaków turystycznych i ścieżek edukacyjnych. Całość uzupełniona została kolorowymi fotografiami.
   Mieszkańców Rogowa zapraszamy po odbiór mapy do Urzędu Gminy (Sekretariat) oraz Gminnej Biblioteki Publicznej (wypożyczalnia). Mieszkańcy pozostałych miejscowości otrzymają mapę za pośrednictwem sołtysów.

mapa


Copyright © 2011 rogow.eu Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Maxus Net Communiacations

Powrót na górę